Poschodová posteľ alebo posteľ s výsuvným lôžkom? Ktorú vybrať a na čo si dať pozor pri výbere

Aj vy sa radi zobúdzate do nového dňa dobre naladení a s úsmevom na tvári? Štart do ďalšieho dňa by mal byť harmonický a radostný, aj keď realita je častokrát iná. Pri správnom výbere postele viete mnohé nepríjemnosti zamedziť a vylúčiť. Doprajte si pohodlný spánok a pohodové ráno bez zbytočných bolestí chrbta a kĺbov na vami vybratej posteli, ktorá vám umožní cítiť sa príjemne a dostatočne si oddýchnuť. Našim vytúženým cieľom je predsa byť plní elánu, energie a vyžarovať príjemnú náladu na všetky strany.

Poschodové postele

Výhodou poschodových postelí je, že šetria priestor. Sú ideálne pre rodiny s viacerými deťmi, ktoré si výberom poschodovej postele vytvoria príjemné miesto na spanie a zvyšný priestor môžu využiť na použitie iného nábytku alebo na hranie. Poschodové postele deti obľubujú v značnej miere. Z horného lôžka si radi dotvárajú priestor, ktorý ich v detských predstavách premiestni do rozprávkového sveta. Každý večer vychádzajú po rebríku bližšie k stropu, kde nachádzajú svoju oázu pokoja. Horné lôžko je dostatočne chránené pred nebezpečenstvom pádu. Dolné lôžko je možné prepojiť so stolom a opäť ušetriť miesto v domácnostiach s menšou rozlohou.


Posteľ s výsuvným lôžkom

Uvažujete o posteli s výsuvným lôžkom? Posteľ s výsuvným lôžkom disponuje úložným priestorom, ktorý určite oceníte. Výsuvné lôžko je ideálnou možnosťou na spanie pre dve deti, ale aj na občasné prespanie pre priateľov a známych. Cez deň posteľ zložíte a vytvoríte si miesto na ďalšie aktivity. V zloženom stave vám tento kus nábytku nahradí sedačku. Vyznačuje sa jednoduchou manipuláciou, dlhou životnosťou a moderným vzhľadom. Výber je len na vás.


Na podporu zdravého spánku je potrebné zamerať sa pri výbere postele na kvalitný matracrošt.

Posteľ je kusom nábytku a svojim vzhľadom dotvára pôsobenie a atmosféru celkovej miestnosti. Kvalitná posteľ má byť dostatočne pevná, aby nedošlo k jej prelomeniu a poškodeniu.

Na povrchové úpravy majú byť použité ekologické prostriedky, ktoré sú vhodné pre prostredie, v ktorom žijeme.

Pri výbere postele buďte obozretní, myslite na jednotlivé atribúty, ktoré vám zaručia príjemný únik pred každodennou realitou do ríše snov. Obnovu energie, návrat sily a úspešné vykročenie do nového dňa. Doprajte si komfortné štýlové miesto odpočinku, jednoducho dobrú posteľ.


O autorovi Admin

Píšem, lebo ma to baví ;)

Zobraziť všetky články od Admin →

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *