Kúpeľňa snov

Keby ste si mohli vysnívať vašu kúpeľňu snov, čo by v nej nesmelo chýbať? Vaňa s vírivkou predstavuje istú záruku bezpodmienečného relaxu. Možno je vašou odpoveďou vaňa plná peny, ako sa spieva v jednej z detských pesničiek. Len si to predstavte a precíťte si predstavu nekončiacej pohody v ponorení sa do príjemného teplého kúpeľa v obklopení jemnými plameňmi horiacich sviečok. Ešte k tomu liečivé a voňavé prísady do vody a máte domácu terapiu, ktorá vyženie všetky neduhy vo forme negatívnych myšlienok, stresu, či akejkoľvek nepohody.

Možno si takéto stavy dopriavate pravidelne, možno výnimočne. Ešte k tomu snívaniu. Keby ste si mohli vybrať medzi luxusnou kúpeľňou s moderným nadštandardným vybavením a jednoduchou malou kúpeľňou s umývadlom a sprchovým kútom, čo by ste si vybrali, bez ohľadu na vaše finančné, či iné možnosti, bez ohľadu na vašu reálnu situáciu? Určite ten lepší a dokonalejší variant kúpeľne, možno, by sa vo vašom širokom ďalekom okolí našiel niekto, kto by si z určitých menej pochopiteľných dôvodov, zvolil jednoduchšiu, menej komfortnú možnosť vybavenia kúpeľne, odhliadnuc aj od platenia účtov.

V praxi to znamená, že k dosiahnutiu požadovaného výsledku, potrebujete myslieť na všetko potrebné príslušenstvo, aby ste vytvorili skutočný obraz kúpeľne, ktorý ste si predsavzali a vysnívali. Obklady, dlažba, vaňa, sprchový kút, umývadlo, kúpeľňový nábytok a kúpeľňové doplnky, áno, to všetko je súčasťou štandardnej kúpeľne a celý tento sortiment potrebujete na základe dostatočnej ponuky na trhu, svojich plánov a rozpočtu, nakombinovať vo veľkostiach, materiáloch a farbách, ktoré s vami rezonujú a pre ktoré ste sa rozhodli.


Ak by ste sa nechali inšpirovať dizajnérmi, dostali by ste sa k novým informáciám o štýloch aj pre tento rok. Industriálny štýl, ktorý preniká do vybavenia kúpeľne sa vyznačuje pôsobením kovu a kovových detailov, ktoré pridávajú kúpeľniam na netradičnosti a štýlovosti. Možno si poviete, že to nie je nič pre vás a zostanete pri osvedčenom škandinávskom alebo retro štýle so zárukou útulného a jemného až rozprávkového pôsobenia kúpeľne ako celku. Za vzhliadnutie nových trendov, však nič nezaplatíte. Je pravdepodobné, že sa predsa len necháte uniesť elegantným a pôsobivým dojmom a niečo si z rozsiahleho sortimentu vyberiete, čím vnesiete do vašej kúpeľne nové prvky.


Pre extravagantných

Kúpeľne s obkladmi, na ktorých sú výrazné geometrické vzory alebo kvetinové motívy, ktoré sú v dominantných farbách a nezaobídu sa bez prehliadnutia. Netradičnosť a výnimočnosť v tvaroch, vzoroch a farbách, extravagantné doplnky. To sú znaky kúpeľní so špecifickým dizajnom, ktorý je viditeľný na prvý pohľad a postará sa o originalitu vašej kúpeľne.

Pre milovníkov luxusu

Luxus v pravom zmysle slova je odjakživa spájaný s dostatočným komfortom a so splnením vysokých očakávaných požiadaviek. Nezameniteľné mramorové lesklé obklady, ktoré pozdvihujú celkovú atmosféru kúpeľní. Dokonalosť, elegancia, tak ako to poznáme z nadštandardných hotelových kúpeľní a z časopisov o bývaní.


Aké sú trendy vo vybavení kúpeľní?

  • Rôznorodosť: záleží, čo vám vyhovuje, čomu dávate prednosť, čo sa vám páči.
  • Farebnosť: vyberte si farebné umývadlá, sprchové vaničky, na trhu nájdete aj čierne vodovodné batérie. Tieto produkty vám zaručia originalitu a v zladení s dlažbou a obkladom, vytvoria úchvatné miesto pre hygienu a relax.

Farby môžete zvoliť kontrastné, sýte, alebo môžete uprednostniť jemnejšie odtiene, tón v tóne s vhodnými vzormi, ornamentmi a grafikou, ktoré pôsobia upokojujúco a pozdvihujú výsledný žiadaný efekt.


O autorovi Admin

Píšem, lebo ma to baví ;)

Zobraziť všetky články od Admin →

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *